Haber

Canik’te Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’ya Coşku

Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, “İlçemize büyük bir gelişme ve değişim getirdik.”

Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, Başalan İlçesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar tarafından büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, Canik için yorulmadan çalışmaya devam ettiklerini belirtti. Yaptıkları proje ve yatırımlarla ilçenin yeni bir kimlik kazandığını belirten Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, “Yatırımlarla gelişen, projelerle çehresini değiştiren ilçemizi ilçemize taşıyacağız. çok daha ileri.”

Canik’te Yola Beraberlik İle Devam Ediyoruz

Canik’teki vatandaşlarla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, “Canik’te el sıkışmadık, gönül bırakmadık. Hemşerilerimizin taleplerini karşılayan projeleri, her yaştan vatandaşımızın yararlanabileceği vizyoner çalışmaları ilçemize kazandırdık. Merkezi Yönetim Yatırımları ve Belediye Yatırımları ile ilçemize 5 yılda büyük bir gelişme ve değişim getirdik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. “Önümüzdeki 5 yılda yapacağımız yeni çalışmalar ve hizmetlerle ilçemizin yükselişini sürdüreceğiz” dedi.

Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı’ya ziyaretlerinde AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Donbay ve örgüt üyeleri eşlik etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-sungurlu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu