Haber

Derbi öncesi Şenol Güneş’e meydan okudu: Karanlıktan aydınlığa çıkmak için böyle bir maç bekliyorduk

BeşiktaşTeknik Müdürü Şenol Güneş, Galatasaray derbisi öncesi Siyah Beyazlı taraftarları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

“FENERBAHÇE ARASINDA”

Ligdeki yarışla ilgili sözlerine başlayan Güneş, “Galatasaray lokasyon olarak lider. Biz üçüncüyüz, arada Fenerbahçe var. Puan mücadelesinin devam ettiği bir yarışın içindeyiz. Yukarı çık. İhtiyacımız var.”

“BÖYLE BİR MAÇA İHTİYACIMIZ VAR”

Bu derbiyi bir ilk maç olarak gördüğünü ifade eden Güneş, “Büyük camiaların taraftarı büyük olunca ilgi çok oluyor. Skor savaşlarının devam ettiği bir yarışın içindeyiz. Böyle bir maçı bekliyorduk. Karanlıktan aydınlığa çık. Futbol oynamak için her şey çok uygun. Keşke kazanan biz olsak” diye konuştu. konuştu

“ŞARTLAR BİZDEN İYİ”

Güneş, “Her maçın sonucu farklı goller getirebilir. Geçmişten bugüne takımdan şampiyonluk bekleniyor, aldığınız her olumsuz sonuç kötü bir durumu beraberinde getiriyor. İyi futbol, ​​bunun üzerinden de iyi sonuçlar çıkması gerekiyor.” Geride kalmamıza rağmen takımda iyi bir ruh hali var”Galatasaray iyi bir takım, iyi bir hocaları var. Onların durumu bizden daha iyi. Bugün kazanırsak çok daha olumlu şeyler söyleyebiliriz.”

hanihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu