Teknoloji

Genshin Impact için yeni içerik güncellemesi 12 Nisan’da geliyor

 
Geliştirici miHoYo, Genshin Impact için “A Parade of Providence” adlı 3.6 güncellemesinin 12 Nisan’da yayınlanacağını duyurdu. Bu güncelleme Akademiya Extravaganza’yı tanıtacak ve oyuncuları Sumeru’da yeni bir maceralı bölgeye götürecek. Güncelleme ayrıca iki yeni oynanabilir karakter Baizhu ve Kaveh içerecek.
 
Yeni karakterler, bölgeler ve daha fazlası
 
 
 
Akademiya Extravaganza, ziyaretçilerine bilgelik hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunacak. Güncellemeyle gelen yeni etkinlikte oyuncuları iki ana kutlama karşılayacak: Bilgelik Galası ve Interdarshan Şampiyonası.
 
Çeşitli stantların kurulacağı galada altı farklı küçük oyun oynanacak. Örneğin Layla’nın durduğu Rtawahist Darshan standında yıldızlarla ilgili çalışmalara yer verilirken, Kshahrewar Darshan’ın standında ziyaretçiler mümkün olan en az ekipmanı kullanacak ve bu araçlarla teknoloji ve mimari bilgileri test edilecek. Her stantta çeşitli oyunlar ve aktiviteler yer alacak.
 
Tüm kutlamalara ek olarak, oyuncular Interdarshan Şampiyonasında birincilik için yarışacaklar. Bu yarışlardan sonra oyunculara çeşitli ödüller verilecektir. Yeni güncelleme ayrıca kendi alanlarında tanınmış isimler olan Baizhu ve Kaveh adında iki yeni oynanabilir karakter içerecek.
 
Genshin Impact şu anda PlayStation 5, PlayStation 4, PC (Epic Games Store ve orijinal Laucher aracılığıyla), App Store aracılığıyla iOS ve Google Play aracılığıyla Android için kullanılabilir. Bir Switch konsol sürümü de planlanmaktadır.
 
Genshin Impact – A Parade of Providence güncelleme fragmanı
 
 

kemalpasa-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu