Haber

Hayatta kalma oyunu Raft konsollara geliyor

Okyanusun ortasında sal ile bir arada açık denizlerde hayatta kalmaya çalıştığınız Raft, PlayStation ve Xbox konsolları için geliştirme evresinde olduğunu bildirdi.

RAFT KONSOLLARA GELİYOR

Geliştirici Redbeet Interactive, bu ayın başlarında Raft’ın konsollara çıkacağını duyurdu. Raft’ın Twitter hesabından yapılan açıklamada “Sonunda Raft’ı konsollara getirmek için aktif olarak çalıştığımızı duyurabiliriz!” kelamlarına yer verildi.

Raft’ın Steam’de yayınladığı duyuruda ise aşağıdaki kelamlara yer verildi:

“Ve daha da heyecan verici haberler için, sonunda Raft’ı konsollara almak için etkin olarak çalıştığımızı duyurabiliriz! Mümkün olduğunca çok platformda yayınlayabilmek için çalışıyoruz ve mümkün olduğunca çok oyuncuya kendi sallarını inşa etme talihi verebileceğimizi umuyoruz! Konsol tecrübesinin PC oyunu kadar âlâ olmasını istiyoruz ve her şeyin mümkün olduğunca güzel göründüğünden ve hissettirdiğinden emin oluyoruz ve bu biraz vakit alıyor. Bu nedenle size salıverilme vakti vermek için şimdi çok erken, lakin mümkün olan en kısa müddette sizi bilgilendireceğiz! Birçoğunuz bunu istediniz ve umarız siz de bizim kadar heyecanlısınızdır!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu