Teknoloji

Horizon Forbidden West satışları 8,4 milyona ulaştı! Seri toplamda 32,7 milyon kopya sattı!

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Guerrilla Games, Horizon Forbidden West’in 8,4 milyondan fazla kopya sattığını duyurdu. Ayrıca Horizon Zero Dawn, Horizon Forbidden West ve Horizon Call of the Mountain’dan oluşan Horizon serisinin 32,7 milyondan fazla kopya sattığını duyurdu.
 
Seri satılmaya ve oynanmaya devam ediyor
 
 
 
Dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaşan Horizon serisi, PlayStation abonelik hizmetleri (PlayStation Plus ve Play at Home) aracılığıyla daha fazla kullanıcıya ulaşmaya devam ediyor. Bu doğrultuda serilerin satış adetleri artmakta ve milyonlarca kullanıcı seriye girebilmektedir. Guerrilla Games stüdyosu, sanat ve animasyon yönetmeni Jan-Bart van Beek bu başarıyı bir PlayStation Blog gönderisinde açıklıyor:
 
“Aloy’un maceraları kaldığımız yerden devam ediyor ve bu konuda çok heyecanlıyız. Horizon, Forbidden West’in Burning Shores paketiyle Los Angeles’ın harabelerine geri dönüyor ve bundan sonra nereye gideceğimizi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz. “
 
Öte yandan Guerilla Games, 20. yıl dönümü için yeni bir görsel yayınladı. Bu görselde bize seyahatlerinin kısa bir modülü veriliyor. Aşağıdaki görseli izleyebilirsiniz.
 
Guerilla Games’in 20. yıl dönümü özel videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu