Haber

İŞKUR’dan en az 3 bin 331 ilkokul mezunu alımı! (İŞKUR İŞLERİ 2023)

Yeni ve mevcut temizlik görevlisi alımına ilişkin ilanlar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanmaya devam etmektedir. Türkiye’nin farklı illerindeki özel bölümlerde ve kamu kurumlarında istihdam edilecek adayların en az ilkokul mezunu olması şartı aranmaktadır. Yayınlanan duyuru kapsamında başvuru kuralları değişiklik göstermekle birlikte bazı kurumlar KPSS puan kuralı aramıyor. İşte İŞKUR 3 bin 331 tasfiye memurunun iş ilanları…

İŞKUR Paklık Nöbetçi alımına nasıl başvurulur?

İŞKUR üzerinden temizlik görevlisi iş ilanlarına başvurmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx sitesine giriş yaparak “Meslek” yazan kutucuğa “Temizlik Görevlisi” yazın. ve ortadaki seçeneğe tıklayın. Görünen reklamlarda oturum açın. Başvuru koşullarını sağlıyorsanız “Başvur” butonuna tıklayın ve başvurunuzu yapın.

İŞKUR üzerinden ilk kez başvuru yapacakların İŞKUR kaydı oluşturmaları gerekmektedir. İŞKUR kayıt bölümüne girin, kişisel bilgilerinizi doldurun ve ardından kayıt olun ve giriş yapın.

İŞKUR PAKLIK MEMURU İŞLERİ
İŞKUR GİRİŞ
İŞKUR ÜYELİK SÜRECİ

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

  • En az ilkokul mezunu olmak,

  • Sağlık sorunu olmayan,

  • Ekip çalışmasına yatkın,

  • Kişisel saflığınıza değer vermek,

  • Tam veya yarı zamanlı çalışmaya uygun

  • 18 – 40 yaş aralığında.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurumun hizmetlerinden faydalanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olmaları veya Kurum birimlerine şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başarılı eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan hakkında eksiksiz ve doğru bilgiler gereklidir. Hem internet üzerinden hem de Kurum çalışanı üzerinden kayıt yaptıracak kişilerin kendilerine uygun işe yerleştirilebilmeleri için kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları çok değerlidir. Bu nedenle lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak sisteme giriniz.

eceabathaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu