Haber

Kadınlar rafting şampiyonasında iddialı

VAN (İGFA) – Kadınları desteklemek için birçok projeyi hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Çatak ilçesindeki kadın rafting ve futbol gruplarını ziyaret etti.

Türkiye’nin en değerli rafting noktalarından biri olan Çatak Çayı’nda antrenman yapan kadınları ziyaret eden Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Selma Biçek, kadınlara rafting şampiyonasında başarılar diledi ve bugüne kadar gruplarının destekçisi olduklarını söyledi. son. Biçek, kadınların her alanda güçlü olduğunu görmekten büyük gurur ve mutluluk duyduğunu da belirterek, “Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı olarak her zaman olduğu gibi bugün de kadınlarımızın yanındayız ve bundan sonraki süreçte de kadınlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. işlem. Bayanlar rafting takımımıza şampiyonada başarılar diliyorum” dedi.

Bayan rafting takımı ile Çatak Deresi’nde rafting heyecanı yaşayan Biçek, ilçede yeni kurulan kadın futbol takımını ziyaret ederek futbolcularla bir merkeze gelerek antrenmanlarını izledi.

beysehirajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu