Teknoloji

Orta Çağ Taktiksel Rol Yapma Oyunu BEAST Duyuruldu

 
Varşova merkezli stüdyo False Prophet, ortaçağ dünyasında geçen taktiksel rol yapma oyunu BEAST’i duyurdu. İlgi çekici atmosferi ve yapısıyla karşımıza çıkacak oyun, 2024 yılında Steam üzerinden PC için satışa sunulacak.
 
Taktiksel rol yapma deneyimi geliyor
 
 
 
Ortaçağ temalı bu taktiksel rol yapma oyununda bir yanda veba salgını, diğer yanda askeri çatışmalarla parçalanmış kasvetli bir ortamla karşılaşıyoruz. Karanlık bir atmosfere sahip olan bu dünyada, içimizde saklı olan karanlığı serbest bırakabilir ve bu kapsamdaki düşmanları ortadan kaldırabiliriz. Oyunda sadece insanlarla değil, içinizdeki canavarla da mücadele etmemiz gerekiyor.
 
Oyunda farklı mekanikler mevcut. Bu mekaniklerdeki Insanity sistemi, oyuncuları savaş sırasında zor kararlar almaya itiyor. Karpat efsanelerinden ilham alan hikayelerle dolu bu ortamda ise sadece kötülük var.
 
Sıra tabanlı taktiksel rol yapma oyununda hızlı tempolu bir efor sistemi mevcut. Burada kendinize ait bir grup oluşturabilir ve bu ekibe komuta edebilirsiniz. Ağır hizmet yarışmaları içeren maçlar BEAST gelecek yıl geliyor.
 
Duyuru fragmanı
 
 

basyaylaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu