Haber

PKK’nın kanalında Kılıçdaroğlu için açık oy istediler!

Türkiye, Önder Erdoğan’ın aldığı oyla tarihin en değerli seçimlerinden birini yaparken, en yakın rakibi Kemal Kılıçdaroğlu yaklaşık 2,5 milyon oyla öne çıktı.

Birinci tip terör örgütü PKK ve FETÖ mensupları ‘özgürlük’Seçim yenilgisinin ardından gelecek vadeden Kılıçdaroğlu ‘milliyetçi’İlk turda oyların yüzde 5,2’sini alan Sinan Oğan’ın seçmenlerinden tavır alarak oy toplamaya çalıştı.

KILIÇDAROĞLU KANDİL’İ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI

Terör örgütü PKK elebaşlarından Duran Kalkan, 14 Mayıs seçimleri üzerinden ittifak kurdukları Kemal Kılıçdaroğlu’na sığındığı mağaradan yayınladığı videoda tepki gösterdi. “Muhalefet çok sonuç alıyor gibiydi ama tam tersine hayal kırıklığı baş gösterdi”dedi terörist başı, “Muhalefet sağlam durmadı. Millet İttifakı’nda biraz hayal kırıklığı ortaya çıktı.” sözlerini kullandı. İkinci tipte de iş birliğinin devam edeceğini vurgulayan Kalkan, şöyle konuştu: “Kürtler bedel ödemeye ve özgürlük mücadelesine devam edecek”söz konusu.

PKK KANALI SAYIN İÇİN OY ALMA BAŞINA GEÇTİ. KEMAL

Yaşanan hayal kırıklığına rağmen HDPKK’nın Kılıçdaroğlu’na desteği devam ederken, PKK’nın kanalı 2’nci cinsiyetten önce Kılıçdaroğlu’na oy vermek için sistemli bir şekilde yayına başladı.

KILIÇDAROĞLU’DA REKLAM MÜHÜRLÜĞÜ

PKK’nın kanalında yapılan tanıtım gün içinde sistemli bir şekilde ekranlara taşınırken, söz konusu yayında, “Sandığa gidin, oy verin, bir adam gönderin. 28 Mayıs hesap günüdür. Demokratik bir gelecek için diktatörün yolu yoktur.”Ayrıca ilanda Kılıçdaroğlu’na imza damgası gibi ifadeler de dikkatlerden kaçmadı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu