Haber

CW Enerji Türkiye Yağlı Güreş Ligi Başarıyla Tamamlandı

Türkiye Klasik Güreş Federasyonu Lideri İbrahim Türkiş, Manavgat Belediyesi 10. Yağlı Güreşleri ile başlayan ve Kurtdereli Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri’ndeki maçlarla sona eren CW Energy Türkiye Yağlı Güreş Ligi’ni başarıyla tamamladıklarını söyledi.

Federasyondan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen İbrahim Türkiş, ligde CW Power sponsorluğunda düzenlenen maçların sorunsuz sonuçlandığını belirtti.

Lig çalışmaları boyunca keyifli maçlar izlediklerini anlatan Türkiş, “İzleyicilerimiz CW Enerji Türkiye Yağlı Güreş Ligi’nde rekabetin üst seviyede olduğu, izlemesi keyifli güreş maçlarını izleme fırsatı buldu. Tüm paydaşlarımız ve kurumlarımız bu müsabakalara katıldı. organizasyon ve tüm paydaşlarımız uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Projemizin başarılı bir şekilde sonuçlanmasından memnuniyet duyuyorum.” sözlerini kullandı.

Liglerde dereceye giren sporcuları tebrik eden Türkiş, şunları söyledi:

“Tüm güreşçilerimizi ve dereceye giren sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Atalarımızdan bize miras kalan en önemli kültürel miraslarımızdan biri olan ve nesilden nesile taşımakla yükümlü olduğumuz Türk yağlı güreşimizi yaşatmak ve geliştirmek adına, Geleneği geleceğe taşıyorum, CW Energy’nin Türkiye Yağlı Güreş Ligi’ni daha ileri seviyelere taşıyacağını umuyorum. Biz de bunu taşıyacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu